ტრენინგი, სტომატოლოგიის ერთსაფეხურიანი საგანმანათლებლო პროგრამის განმახორციელებელი აკადემიური და მოწვეული პერსონალისთვის
2024 წლის 9 და 10 აგვისტოს თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტში ჩატარდება ტრენინგები - სტომატოლოგიის ერთსაფეხურიანი საგანამანათლებლო პროგრამის განმახორციელებელი აკადემიური და მოწვეული პერსონალისთვის.
თემატიკა - „სწავლების თანამედროვე მეთოდები"
"შეფასების თანამედროვე მეთოდები"
ტრენინგებს გაუძღვება, მედიცინის დოქტორი ირინე ფხაკაძე - სამედიცინო განათლების საერთაშორისო ასოციაციის (AMEE) სპეციალისტი სამედიცინო განათლებაში, AMEE ასოცირებული წევრი (Fellow).
ტრენინგები დაფინანსდა, თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ხელშეწყობით.
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახურის ო...
ვრცლადთანამშრომლობის ფარგლებში ჩატარდა კიდევ ერთ ღონისძიება!
თანამშრომლობის ფარგლებში ჩატარდა კიდევ ერთ ღონისძიება! სესია ,,Youth For Changes", Სესიაზე სტუდენტებს საშუალება ჰქონდათ გაცნობ...

9 и 10 августа 2024 года в Тбилисском гуманитарно-образовательном университете пройдут тренинги – для академических и приглашенных сотрудников, реализующих одноуровневую образовательную программу по стоматологии.
Тема – «Современные методы обучения»
«Современные методы оценки»
Тренинги проведет Ирина Пхакадзе, доктор медицинских наук, специалист по медицинскому образованию Международной ассоциации медицинского образования (AMEE), ассоциированный член (член) AMEE.
Тренинги финансировались при поддержке Тбилисского гуманитарно-образовательного университета.
7 февраля 2020 года юридический факультет инициировал Меморандум о взаимопонимании между Тбилисским гуманитарным университетом и Союзом уч...