თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტსა და კარიერის დაგეგმვის ცენტრის შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი 30.01.2020
თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტსა და კარიერის დაგეგმვის ცენტრის შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი
თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტსა და კარიერის დაგეგმვის ცენტრის შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი. მემორანდუმს ხელი მოაწერეს თჰუს რექტორმა ქალბატონმა ვალენტინა საყვარელიძემ და კარიერის დაგეგმვის ცენტრის დირექტორმა ქ-მა მერი ტარიელაშვილმა.
ურთიერთთანამშრომლობაში გათვალისწინებულია:
• პრაქტიკული განათლების მნიშვნელობა სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა დაოსტატებისა და განვითარების საქმეში;
• პროფესიული ორიენტაციის განვითარებაში ხელის შეწყობა;
• კარიერული განვითარებისთვის შესაბამისი სერვისების მიწოდება;
• შესაბამის პროექტებში და ტრენინგებში მონაწილეობის მიღება.
თჰუ ულოცავს სამართლის ფაკულტეტის კურსდამთავრებულებს 02.07.2018
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი სამართლის ფაკულტეტის სტუდენტებმა დაამთავრეს. თბილისის ჰუმანიტა...

Меморандум о взаимопонимании подписан между Тбилисским гуманитарным педагогическим университетом и Центром развития карьеры 30.01.2020
Меморандум о взаимопонимании подписан между Тбилисским гуманитарным педагогическим университетом и Центром развития карьеры
Меморандум о взаимопонимании подписан между Тбилисским гуманитарным педагогическим университетом и Центром развития карьеры. Меморандум подписали г-жа Валентина Сакварелидзе, ректор THU, и г-жа Мэри Тариелашвили, директор Центра развития карьеры.
Сотрудничество включает:
Важность практического образования в обучении и развитии студентов и выпускников;
Продвижение профессиональной ориентации;
Предоставление соответствующих услуг по развитию карьеры;
Участвуйте в соответствующих проектах и тренингах.
Семинар для учителей английского языка в THU! 03.11.2016
Семинар для учителей английского языка в THU!
8-10 декабря 2016 года в Тбилисском гуманитарном университете состоится обучающий семинар для учителей английского языка «Креативные...