საჯარო ლექცია თემაზე: ევოლუციური ფსიქოლოგიის საკითხები
2021 წლის 24 აპრილს ჰუმანიტარული ფაკულტეტის ორგანიზებით ჩატარდა საჯარო ლექცია თემაზე: ევოლუციური ფსიქოლოგიის საკითხები, Zoom პლატფორმის მეშვეობით. ლექციას უძღვებოდა დალი ბერეკაშვილი, ფსიქოლოგიის მეცნიერებათა დოქტორი, საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის ასოცირებული პროფესორი. შეხვედრაში მონაწილეობა მიიღეს, როგორც ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის პროფესორ-მასწავლებლებმა, ასევე, ამ სპეციალობის სტუდენტებმა და სხვა დაინტერესებულმა პირებმა. შეხვედრა მიმდინარეობდა ინტერაქტიულ რეჟიმში. ფაკულტეტი დიდ მადლობას უხდის ქალბატონ დალის საინტერესო და ინფორმატიული ლექციისთვის. ჰუმანიტარული ფაკულტეტი გეგმავს ახალ, საინტერესო და დარგისათვის აქტუალური ღონისძიებების ჩატარებას ახლო მომავალში.
ანათლების ხარისხის უზრუნველყოფის ევროპულმა ასოციაციამ (ENQA) საერთაშორისო ექსპერტთა კორპუსის წევრების განახლებისა და შერჩევის მიზნით, მიმართა ENQA-ს წევრ ხარისხის უზრუნველყოფის სააგენტოებს კანდიდატური