თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი მარინე შავლაყაძე 2021 წლის 9 ნოემბერს (14:00-15:00სთ) გააკეთებს მოხსენებას საერთაშორისო ვებინარზე, როგორც მოწვეული სპიკერი. მოხსენების თემა: „The study of the Industrial heavy metal contaminated wastewaters in Georgia“. საერთაშორისო ონლაინ ვებინარის ორგანიზატორია მსოფლიო კვლევითი საზოგადოება და IRAJ - კვლევებისა და ჟურნალების ინსტიტუტი.
http://webinar.iraj.in/
ააიპ სამართლებრივი დახმარებისა და საზოგადოებრივი ჩართულობის მუნიციპალურ ცენტრთან გაფორმდა ხელშეკრულება 12.06.2016
ააიპ სამართლებრივი დახმარებისა და საზოგადოებრივი ჩართულობის მუნიციპალურ ცენტრთან გაფორმდა ხელშეკრულება
2016 წლის 11 ივნისს შპს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტსა და ააიპ „სამართლებრივი დახმარები...

Марине Шавлакадзе, Ассоциированный профессор Тбилисского гуманитарного университета, выступит с речью на международном вебинаре 9 ноября 2021 года (14: 00-15: 00) в качестве приглашенного спикера. Тема отчета: «Исследование промышленных сточных вод, загрязненных тяжелыми металлами в Грузии». Международный онлайн-семинар организован Всемирным исследовательским обществом и IRAJ - Институтом исследований и журналов.
детальноНачался второй этап «Студфеста 2025»
Молодёжное агентство Государственного учреждения государственного управления Грузии совместно с Министерством образования, науки и молодёжи Грузии, мэрией Тбилиси и Ас...