14 დეკემბერს სტუდენტებში რელიგიური ტურიზმის პოპულარიზაცის მიზნით თჰუში საჯარო ლექცია გამართა ეკონომიკის დოქტორმა, პროფესორმა ნოდარ გრძელიშვილმა
14 დეკემბერს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში საჯარო ლექცია გამართა ეკონომიკის დოქტორმა, პროფესორმა ნოდარ გრძელიშვილმა.
საჯარო ლექციის მიზანს წარმოადგენდა სტუდენტებში რელიგიური ტურიზმის მეტი პოპულარიზაცია.
პროფესორმა ვრცლად ისაუბრა შემდეგ საკითხებზე: რელიგიური ტურიზმის ევოლუცია, მომლოცველობის ისტორიული ასპექტები, რელიგიური ტურიზმის გეოგრაფია, რელიგიური ტურიზმის სოციალურ-ეკონომიკური მნიშვნელობა, რელიგიური ტურიზმის სამართლებრივი ასპექტები, რელიგიური ტურიზმი და კულტურა, რელიგიური ტურიზმი სხვადასხვა რელიგიებში, რელიგიური ტურიზმის გავლენა რეგიონის განვითარებაზე, რელიგიური ტურიზმის უნიკალური შესაძლებლობები საქართველოში.
საჯარო ლექციას ესწრებოდნენ თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის აკადემიური, მოწვეული, ადმინისტრაციული პერსონალი, სტუდენტები და კურსდამთავრებულები.
ვრცლად2018 წლის 8 დეკემბერს 16:00 საათზე გაიმართება სამართლის ფაკულტეტის საბჭოს სხდომა!
2018 წლის 8 დეკემბერს 16:00 საათზე გაიმართება სამართლის ფაკულტეტის საბჭოს სხდომა. ფაკულტეტის საბჭოს წევრებისთვის დასწრება სავალდე...
ვრცლადმობილობის წესით თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში გადმოსვლის მსურველთა საყურადღებოდ!