არ გამოტოვო ! „თბილისიმარათონი“ ყოველწლიური მასშტაბური საერთაშორისო გარბენი 14.08.2024
2024  წლის  22 სექტემბერს შპს „ჰაიდელბერგცემენტის“  ორგანიზებით თბილისის ცენტრალურ ქუჩებში გაიმართება ყოველწლიური მასშტაბური საერთაშორისო გარბენი„თბილისიმარათონი“ .
მარათონის საერთაშორისო მასშტაბი ყოველწლიურად იზრდება და სულ უფრო მეტი ადამიანი და კომპანია იღებს მასში მონაწილეობას.
ღონისძიება ტარდება თბილისის მერიის, საქართველოს კულტურისა და სპორტის სამინიტროსა და გერმანიის საელჩოს პატრონაჟით.  იგი ემსახურება ჯანსაღი ცხოვრების წესის პოპულარიზაციას, ქველმოქმედებას, სპორტისა და ჩვენი ქვეყნის ტურისტულ განვითარებას.
თბილისიმარათონი მოიცავს სამ გარბენს:
• ნახევარმარათონს (21.097 კმ) - რეგისტრაციის საფასური - 50 ლარი;
• 10 კილომეტრიან გარბენს - რეგისტრაციის საფასური - 40 ლარი;
• ბავშვთა გარბენს (5-11 წლამდე -500მ და 12-15 წლამდე -1კმ) - რეგისტრაცია უფასოა.
რეგისტრაციიდან შემოსულ თანხას „ჰაიდელბერგცემენტი“ შერჩეულ ბენეფიცირს სრულად მოახმარს.
„თბილისიმარათონში მონაწილეობა შეუძლიათ როგორც სტუდეტებს, ასევე აკადემიურ პერსონალს, რაც ხაზს გაუსვამს კორპორატიულ ჩართულობას სოციალურ პროექტში. მარათონის თითოეული მონაწილე ავტომატურად ხდება ქველმოქმედი.
აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგები 23.04.2019
თავაზობთ შეხვედრას, თემაზე: " შრომის სამართლის აქტუალური და პრობლემური საკითხები" 04.07.2022
თავაზობთ შეხვედრას, თემაზე: " შრომის სამართლის აქტუალური და პრობლემური საკითხები"
ივლისს, 18:00 საათზე, ორგანიზაცია "ახალგაზრდა განათლების ომბუდსმენი" გთავაზობთ შეხვედრას, თემაზე: " შრომის სამართლის აქტუალური და პრობლემური საკითხები&q...
თჰუში ონლაინ სწავლება იწყება 21 სექტემბრიდან! 15.09.2020
თჰუში ონლაინ სწავლება იწყება 21 სექტემბრიდან!
თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში 2020-2021 სასწავლო წლის საშემოდგომო სემესტრი დისტანციური ფორმი...

22 сентября 2024 года на центральных улицах Тбилиси пройдет ежегодный масштабный международный забег «Тбилисский марафон», организованный ООО «Хайдельберг Цемент».
Международный масштаб марафона растет с каждым годом, в нем принимает участие все больше людей и компаний.
Мероприятие проводится под патронатом мэрии Тбилиси, Министерства культуры и спорта Грузии и посольства Германии. Он служит пропаганде здорового образа жизни, благотворительности, развитию спорта и туризма нашей страны.
Тбилисский марафон включает в себя три забега:
полумарафон (21,097 км) – регистрационный взнос – 50 лари;
Забег на 10 километров – регистрационный взнос – 40 лари;
Детский забег (5-11 лет – 500м и 12-15 лет – 1км) – регистрация бесплатная.
«Хайдельбергцемент» полностью поддержит выбранного бенефициара деньгами, полученными от регистрации.
«В Тбилисском марафоне могут принять участие как студенты, так и преподаватели, что подчеркнет вовлечение корпораций в социальный проект. Каждый участник марафона автоматически становится благотворителем.