2021 წლის 24 ივნისს, ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტისა და კვლევითი ცენტრის ორგანიზებით, ჩატარდა სტუდენტური ონლაინ კონფერენცია თემაზე: „პანდემია, მსოფლიო ეკონომიკა და კავკასიის რეგიონი“
კონფერენციის სამუშაო ენა: ქართული და რუსული
სტუდენტები კონფერენციის მუშაობაში ჩაერთვნენ საქართველოდან და აზერბაიჯანიდან. თითოეული გამომსვლელის შემდეგ გაიმართა დისკუსია განხილული თემის გარშემო.
ყველა მონაწილეს გადაეცემა კონფერენციაში მონაწილეობის დამადასტურებელი სერთიფიკატი. კონფერენციისთვის მომზადებული მოხსენებები გამოიცემა კრებულის სახით.
ვრცლადააიპ სამართლებრივი დახმარებისა და საზოგადოებრივი ჩართულობის მუნიციპალურ ცენტრთან გაფორმდა ხელშეკრულება
2016 წლის 11 ივნისს შპს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტსა და ააიპ „სამართლებრივი დახმარები...

24 июня 2021 года факультет экономики, бизнеса и менеджмента и Исследовательский центр организовали студенческую онлайн-конференцию на тему «Пандемия, мировая экономика и Кавказский регион».
В конференции приняли участие студенты бакалавриата из разных университетов Грузии, которые представили свои взгляды на текущие проблемы / проблемы в области местной и международной экономики и бизнеса, текущие тенденции и перспективы на будущее.
В конференции приняли участие студенты из Грузии и Азербайджана. После каждого спикера проводилась дискуссия по теме.
Всем участникам будут вручены сертификаты об участии в конференции. Подготовленные к конференции доклады будут опубликованы в виде сборника.