სტუდენტთა საუნივერსიტეტთაშორისო ონლაინ სამეცნიერო კონფერენცია N3 28.06.2021
2021 წლის 25 ივნისს  თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის, სამართლის ფაკულტეტზე  დისტანციური ფორმით ჩატარდა სტუდენტთა საუნივერსიტეტთაშორისო  სამეცნიერო კონფერენცია.
კონფერენციაში მონაწილეობა მიიღო სხვადასხვა უნივერსიტეტის საბაკალავრო, სამაგისტრო და სადოქტორი საფეხურის სტუდენტებმა.
სტუდენტებმა საკონფერენციო ნაშრომები სამართლის დარგის ყველა მიმართულებით წარმოადგინეს,  თემატიკა მრავალფეროვნებითა და აქტუალურობით გამოირჩეოდა. მომხსენებლებს დაუსვეს არაერთი საინტერესო შეკითხვა როგორც მონაწილეებმა, ისე მსმენელებმა.
კონფერენციას უძღვებოდა კომპეტენტური ჟიური, ყველა მონაწილემ საუკეთესო შედეგი აჩვენა, უნივერსიტეტის ადმინისტრაციისაგან მათ გადაეცემათ სერტიფიკატები და სიმბოლური საჩუქრები. უახლოეს პერიოდში კი გამოიცემა რეცენზირებული ნაშრომები, სამეცნიერო კონფერენციის მოხსენებათა კრებულში.

25 июня 2021 года дистанционно на юридическом факультете Тбилисского гуманитарного университета прошла межвузовская студенческая научная конференция.
В конференции приняли участие студенты, аспиранты и докторанты из разных вузов.
Студенты представили доклады конференции по всем направлениям права, темы были разнообразными и актуальными. Спикерам был задан ряд интересных вопросов как участниками, так и слушателями.
Конференция прошла под председательством компетентного жюри, все участники показали лучшие результаты, они будут награждены грамотами и символическими подарками от администрации университета. В ближайшее время рецензируемые статьи будут опубликованы в сборнике трудов научной конференции.