ინფორმაცია ტრენერის შესახებ
14 წლიანი გამოცდილება საგადასახადო და ფინანსურ აუდიტში, ბუღალტერიისა და კერძო ბიზნესების პროფესიული კონსულტირების მიმართულებით. სერთიფიცირებული პროფესიონალი აუდიტორი და ბუღალტერი (ACCA, სრული სერთიფიცირება). მრავალწლიანი გამოცდილება საგადასახადო კოდექსის, ფინანსური არღიცხვისა და აუდიტის საერთაშორისო სტანდარტების, საერთაშორისო საგადასახადო დაბეგვრისა და ბუღალტერთა და აუდიტორთა ეთიკის კოდექსის პროფესიული სწავლების კუთხით. საერთაშორისო აუდიტორული კომპანია Ecovis საქართველოს საგადასახადო დეპარტამენტის უფროსი საგადასახადო მენეჯერი, ფინანსური აუდიტის დეპარტამენტის გარიგების პარტნიორი.
პროფესიული გამოცდილება მშნებლობის, ღვინის წარმოების, საცალო და საბითუმო ვაჭრობის, წარმოების, უძრავი ქონების, საავიაციო საწვავისა და საპოხი მასალების ბიზნესების კონსულტირების მიმართულებით. 2022-2023 წლებში, სამშენებლო მასალებისა და აქსესუარების კომპანია GRC-ის შიდა აუდიტის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი.
ეკა რუხაძე
აუდიტორული და საკონსულტაციო კომპანია G-ROI-ის მმართველი პარტნიორი
E-mail: rukhadzee@gmail.com
Mobile: (+995) 555 28 09 28
Mobile: (+995) 591 70 40 90
ვრცლადსტუდენტებში რელიგიური ტურიზმის მეტი პოპულარიზაცის მიზნით თჰუში გაიმართება საჯარო ლექცია!
სტუდენტებში რელიგიური ტურიზმის მეტი პოპულარიზაცის მიზნით თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში საჯარ...

Информация о тренере
14 лет опыта в сфере налогового и финансового аудита, бухгалтерского учета и профессионального консультирования частного бизнеса. Сертифицированный профессиональный аудитор и бухгалтер (АССА, полная сертификация). Многолетний опыт работы в сфере профессиональной подготовки по Налоговому кодексу, Международным стандартам финансового учета и аудита, Международному налогообложению и Кодексу этики бухгалтеров и аудиторов. Международная аудиторская компания Ecovis, старший налоговый менеджер Налогового департамента Грузии, партнер по сделке Департамента финансового аудита.
Профессиональный опыт консультирования предприятий строительства, виноделия, розничной и оптовой торговли, производства, недвижимости, авиационного ГСМ. В 2022-2023 годах – руководитель отдела внутреннего аудита компании строительных материалов и комплектующих GRC.
Эка Рухадзе
Управляющий партнер аудиторско-консалтинговой компании G-ROI
Электронная почта: rukhadzee@gmail.com
Мобильный: (+995) 555 28 09 28
Мобильный: (+995) 591 70 40 90
VI Международная научно-практическая междисциплинарная конференция 25.12.2025
VI Международная научно-практическая междисциплинарная конференция
5-6 декабря 2025 года в Тбилисском гуманитарном университете состоялась 6-я Международная научно-практическая междисциплинарная конференция, организованная научно-иссл...