მნიშვნელოვანი შეთავაზება ჯანდაცვის ფაკულტეტის სტომატოლოგიის  პროგრამის სტუდენტებს! 01.05.2024
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი Erasmus + პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურს 2024 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრზე, სოფი სამედიცინო უნივერსიტეტში (ბულგარეთი ) სწავლის მსურველთათვის.
კონკურსი განკუთვნილია სტომატოლოგიის ერთსაფეხურიანი საგანმანათლებლო პროგრამის მე-2,3,4 კურსის სტუდენტებისათვის, რომელთაც გააჩნიათ თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის აქტიური სტუდენტის სტატუსი. ბულგარეთში სწავლისას მოპოვებული კრედიტების აღიარება დაბრუნების შემდეგ მოხდება თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში.
სწავლება ინგლისურ ენაზე. სტუდენტებს მოეთხოვებათ ინგლისური ენის მინიმუმ B1 დონის ფლობა. მობილობის ხანგრძლივობა შეადგენს 2-3 თვეს.
რეგისტრაციისთვის მიმართეთ თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურს ან მოგვწერეთ ელექტრონულ მისამართზე thu-posta@thu.edu.ge , 15 მაისის ჩათვლით.
რეგისტრაციის დასრულების შემდეგ, საუკეთესო კანდიდატების გამოსავლენად, გაიმართება ტესტირება და გასაუბრება.
კითხვების არსებობის შემთხვევაში, მიმართეთ საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურს, ასევე ჯანდაცვის ფაკულტეტის დეკანატს.
დამატებითი ინფორმაცია მიმღები უნივერსიტეტის შესახებ იხილეთ შემდეგ ბმულზე: https://www.fdm.mu-sofia.bg/en/
მობილობის წესით თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში გადმოსვლის მსურველთა საყურადღებოდ! 24.01.2022
2021-2022 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის,  მობილობის წესით, სტუდენტთა თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში გადმოსვლისა...

Важное предложение для студентов факультета здравоохранения!
Тбилисский Гуманитарный Учебный университет в рамках программы Erasmus+ объявляет конкурс для желающих обучаться в Софийском Медицинском Университете (Болгария) в осеннем семестре 2024 учебного года.
Конкурс предназначен для студентов 2, 3, 4 курсов одноступенчатой образовательной программы стоматологии, имеющих статус активного студента Тбилисского Гуманитарного Учебного университета. Кредиты, полученные во время обучения в Болгарии, будут признаны в Тбилисском Гуманитарном Учебном Университете после возвращения.
Обучение будет проводиться на английском языке. Студенты должны иметь как минимум уровень B1 английского языка.
Продолжительность мобильности составляет 2-3 месяца.
Для регистрации обращайтесь в отдел международных связей Тбилисского Гуманитарного
Учебного университета или пишите нам на thu-posta@thu.edu.ge до 30 октября. После регистрации будет проведено тестирование и собеседование для выявления лучших кандидатов.
При возникновении вопросов обращайтесь в отдел международных связей, а также в деканат факультета здравоохранения.
Для получения дополнительной информации перейдите по следующей ссылке: https://www.fdm.mu-sofia.bg/en/
детальноМеждународная конференция, организованная Национальным центром развития качества образования
23–24 сентября 2025 года министр образования, науки и молодёжи Грузии Гиви Миканадзе открыл международную конференцию, организованную...