აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგები! 12.04.2018
აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგები!
შპს "თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის" მიერ ვაკანტური აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგები:
1. ეკონომიკის, ბიზნესია და მართვის ფაკულტეტი:
1.1.1. ირმა მოლაშხია - ასოცირებული პროფესორის აკადემიურ თანამდებობაზე (მიმართულება - ბიზნესის ადმინისტრირება; დარგი/სპეციალობა მენეჯემენტი);
1.1.2. მედეა ჭელიძე - ასოცირებული პროფესორის აკადემიურ თანამდებობაზე (მიმართულება - ბიზნესის ადმინისტრირება; დარგი/სპეციალობა ფინანსები);
საჯარო ლექცია თემაზე:  „თანამედროვე ევროპის კავშირის ფუნქციონირების სამართლებრივი ბაზის თაობაზე (სახელმწიფოთა გაწევრიანება/გასვლის სამართლებრივი პროცედურები)“ 11.11.2024
საჯარო ლექცია თემაზე: „თანამედროვე ევროპის კავშირის ფუნქციონირების სამართლებრივი ბაზის თაობაზე (სახელმწიფოთა გაწევრიანება/გასვლის სამართლებრივი პროცედურები)“
2024 წლის 12 ნოემბერს, 12:00 სთ-ზე თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის სააქტო დარბაზში გაიმართება სამართლის დოქტორის, პროფესორ დავით გეფერიძის საჯარო ლექცია თემაზ...
ონლაინ საერთაშორისო სამეცნიერო დისკუსია თემაზე - აუცილებელი მოგერიების და უკიდურესი აუცილებლობის აქტუალური საკითხები სისხლის სამართალში 03.11.2021
ონლაინ საერთაშორისო სამეცნიერო დისკუსია თემაზე - აუცილებელი მოგერიების და უკიდურესი აუცილებლობის აქტუალური საკითხები სისხლის სამართალში