უნივერსიტეტთაშორისი სტუდენტური მე-3 სამეცნიერო  კონფერენცია 30.05.2016
უნივერსიტეტთაშორისი სტუდენტური მე-3 სამეცნიერო კონფერენცია
2016 წლის 28 მაისს თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში ჩატარდა უნივერსიტეტთაშორისი სტუდენტური მე-3 სამეცნიერო  კონფერენცია, რომელშიც მონაწილოება მიიღეს 10 უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების სტუდენტებმა. წარმოდგენილი იყო:  თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი, სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, თბილისის ღია უნივერსიტეტისასწავლო უნივერსიტეტი „გორგასალი“ევროპის სასწავლო უნივერსიტეტიკავკასიის უნივერსიტეტისასწავლო ეროვნული უნივერსიტეტი - სეუსაქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიწმგრიგოლ ფერაძის თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტიინტერბიზნესის აკადემია.  კონფერენციის ყველა მონაწილეს გადაეცა სერტიფიკატები და 4 საუკეთესო მომხსენებელი სხვადასხვა უნივერისტეტიდან დაჯილდოვდა წამახალისებელი პრიზებით.
შიდა საგრანტო პროექტის - სამეცნიერო კვლევა:  საქართველოში ტურიზმის ბიზნესის განვითარების შემაფერხებელი ფაქტორები და მათი შემცირების გზები 10.04.2021