ონლაინ შეხვედრა თემაზე: საეთაშორისო საინფორმაციო საშუალებაზე წვდომა და ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საერთაშორისო ელექტრონული რესურსების გამოყენება
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტისა და (ა)იპ "საქართველოს ბიბლიოთეკების ინტეგრირებული საინფორმაციო ქსელის კონსორციუმი 2017"-ს ერთობლივი გადაწყვეტილებით, 2021 წლის 4 ივნისს 16:00 საათზე გაიმართება ონლაინ (Zoom) შეხვედრა თემაზე: საეთაშორისო საინფორმაციო საშუალებაზე წვდომა და ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საერთაშორისო ელექტრონული რესურსების გამოყენება. შეხვედრას გაუძღვება, სამეცნიერო და საცნობარო სერვისების განყოფილების უფროსი, ქალბატონი მარიკა ჟორჟოლიანი.

Онлайн-встреча на тему: Доступ к международным СМИ и использование международных электронных ресурсов, предусмотренных соглашением. 01.06.2021
Совместным решением Тбилисского гуманитарного университета и (а) ИП «Консорциум интегрированной информационной сети грузинских библиотек 2017» в 16:00, 4 июня 2021 г., состоится онлайн-встреча по теме: доступ к международным СМИ и их использование. международных электронных ресурсов, предусмотренных соглашением. Заседание пройдет под председательством начальника отдела научно-справочной службы Марики Жоржолиани.