პირველად საქართველოში: წარმატებით ჩატარდა SAP-ის სერტიფიცირებული ტრენინგი სტუდენტების, კურსდამთავრებულებისა და დამსაქმებლებისათვის (SAP® S/4HANA ბიზნეს პროცესების ინტეგრაციის (TS410) კურსი)
თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის და აღმოსავლეთ ევროპის უნივერსიტეტის სამეცნიერო კვლევებისა და განვითარების დეპარტამენტის ორგანიზებით, და აშაფენბურგის ტექნიკური უნივერსიტეტის (გერმანია) მხარდაჭერით, 14 სექტემბრიდან 21 სექტემბრის ჩათვლით, გაიმართა SAP-ის სერტიფიცირებული ტრენინგი სტუდენტების, კურსდამთავრებულებისა და დამსაქმებლებისათვის.
SAP® არის საწარმოს პროგრამული უზრუნველყოფის წამყვანი პროვაიდერი, რომელიც ეხმარება კომპანიებსა და მთავრობებს მსოფლიოს მასშტაბით კლიენტებთან ურთიერთობის გაუმჯობესებაში, პარტნიორებთან თანამშრომლობასა და ბიზნეს ოპერაციების ეფექტურობის ზრდაში.
დღეისათვის, SAP®-ს ჰყავს 335.000-ზე მეტი მომხმარებელი, მათ შორის მრავალი მსხვილი კორპორაციები და Dax-კომპანიები. SAP®-ს იყენებს დაახლოებით 12 მილიონი მომხმარებელი მთელს მსოფლიოში.
ტრენინგებს უძღვებოდა ტრენერი გერმანიიდან, ერნსტ შულთენი - SAP® S/4HANA-ს სერტიფიცირებული ტრენერი, რომელიც ამჟამად უძღვება 150-ზე მეტ კურსს უნივერსიტეტებსა და კომპანიებში მთელი მსოფლიოს მასშტაბით, მათ შორის აშშ-ში, გაერთიანებულ სამეფოში, ესპანეთში, შვეიცარიაში, ფინეთსა და ახლო აღმოსავლეთის რეგიონში.
სამივე პარტნიორი უნივერსიტეტის სახელით, SAP ტრენინგის მონაწილეებს გადაეცათ სერთიფიკატები.
შპს „ თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი“ აცხადებს ...
ვრცლადქვემო ქართლში სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციასა და თჰუს შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი
12 მარტს, ქვემო ქართლში სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციასა და თბილისის ჰუმანიტარულ-სასწავლო უნივერსიტე...

Организован факультетом экономики, бизнеса и управления гуманитарным университетом Тбилиси и кафедрой научных исследований и разработок Восточно -европейского университета, а также поддерживается Университетом прикладных наук Ашаффенбургом (Германия), сертифицированным обучением SAP для студентов, выпускников и Работодатели состоялись с 14 сентября по 21 сентября.
SAP® является ведущим поставщиком корпоративного программного обеспечения, которое помогает компаниям и правительствам по всему миру улучшать отношения с клиентами, сотрудничать с партнерами и повысить эффективность своих цепочек поставок и бизнес -операций.
Сегодня SAP® насчитывает более 335 000 клиентов, в том числе многие крупные корпорации и Dax-Companies, и используется примерно 12 миллионов пользователей по всему миру.
Обучение было проведено тренером из Германии, Эрнстом Шультен - сертифицированный тренер SAP® S/4HANA, который ведет более 150 курсов в университетах и компаниях по всему миру, в том числе в США, Великобритании, Испании, Швейцарии, Финляндии и на Ближнем Востоке в регионе.