თჰუ-ს სტუდენტი Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში პიტესტის უნივერსიტეტში მიემგზავრება 15.08.2022
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის, სამართლის, ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის, II კურსის სტუდენტი - მარიამ ხუციშვილი, Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში, ერთი სემესტრით მიემგზავრება მიკოლას რომერის უნივერსიტეტში (ლიეტუვა).
მარიამი, 2022-2023 სასწავლო წლის, შემოდგომის სემესტრს აღნიშნულ უნივერსიტეტში გაატარებს, სადაც გაიღრმავებს და მიიღებს როგორც თეორიულ, ისე პრაქტიკულ ცოდნასა და გამოცდილებას. უნივერსიტეტის ადმინისტრაცია მარიამს უსურვებს ნაყოფიერ და წარმატებულ სასწავლო პროცესს.
ხარკოვის მეხუთე საერთაშორისო იურიდიული ფორუმი 31.08.2021
ხარკოვის მეხუთე საერთაშორისო იურიდიული ფორუმი
20-24 სექტემბრის ჩათვლით, უკრაინის, იაროსლავ მუდრის ეროვნული სამართლის უნივერსიტეტის ორგანიზებით ტარდება ხარკოვის მეხუთე საერთაშორისო იური...

Студент THU едет в Университет Питешти в рамках  программы обмена Erasmus+ 15.08.2022
Мариам Хуцишвили, студентка второго курса Бакалаврской программы – Психология факультета Права, Гуманитарных и Социальных Наук Тбилисского Гуманитарного Учебного Университета, отправляется на один семестр в Университет Миколы Ромери (Литва) в рамках программы обмена Erasmus+.
Осенний семестр 2022-2023 учебного года Мариам проведет в вышеуказанном университете, где углубит и приобретет как теоретические, так и практические знания и опыт. Администрация университета желает плодотворного и успешного образовательного процесса.