თჰუ დაეხმარა მძიმე სოციალური მდგომარეობის ოჯახს 18.06.2018
თჰუ დაეხმარა მძიმე სოციალური მდგომარეობის ოჯახს
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის წარმომადგენლები 2018 წლის 2 მაისს ესტუმრნენ მძიმე სოციალური მდგომარეობის მქონე ერთ-ერთ ოჯახს ხაშურში. ამისათვის უნივერსიტეტში ორი თვის განმავლობაში გროვდებოდა სხვადასხვა სახის დახმარება (ტანსაცმელი, საბავშვო ნივთები და ა.შ.);  პარალელურად ორგანიზატორები ურთიერთობდნენ თბილისში მცხოვრებ იმ ოჯახებთან, რომლებმაც სურვილი გამოთქვეს გაჭირვებაში მყოფ ადამიანებს დახმარებოდნენ. გარდა ამისა, თჰუ-ის ბიუჯეტიდან გამოიყო თანხა, რითაც ამ ოჯახისთვის ნაყიდი იქნა საკვები პროდუქტები და საყოფაცხოვრებო ნივთები.
საქველმოქმედო ღონისძიებაში აქტიური მონაწილეობისთვის მადლობას ვუხდით თჰუ-ის სტუდენტური თვითმართველობის წევრებს - თათია ხვიბლიანს, მაიკო ქიშმარეიას,   მიხეილ ბიბილურსა და  ნაზი გაჯიევას.
ასევე განსაკუთრებულ მადლიერებას გამოვხატავთ იმ ოჯახების მიმართ, რომლებიც გულისხმიერად გამოეხმაურნენ საქველმოქმედო აქციას.
სტაჟირების მსურველებს განაცხადის გაკეთება სხვადასხვა უწყების მიერ გამოცხადებულ კონკურსზე www.hr.gov.ge -ის ვებგვერდის მეშვეობით 2-დან 8 აგვისტოს ჩათვლით შეეძლებათ. 04.08.2024
სტაჟირების მსურველებს განაცხადის გაკეთება სხვადასხვა უწყების მიერ გამოცხადებულ კონკურსზე www.hr.gov.ge -ის ვებგვერდის მეშვეობით 2-დან 8 აგვისტოს ჩათვლით შეეძლებათ.