2020 წლის 2 მაისს თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის საბჭოს სხდომა დისტანციურ რეჟიმში გაიმართა.
როგორც ცნობილია, უნივერსიტეტი  16 მარტიდან ახორციელებს ონლაინ სწავლებას. სამართლის ფაკულტეტის საბჭოს წევრებმა იმსჯელეს დისტანციური სწავლების გამოწვევებზე. გამოთქვეს მოსაზრებები საგაზაფხულო სემესტრის შუალედური, დასკვნითი გამოცდების ჩატარებისა და საბაკალავრო ნაშრომების ონლაინ დაცვის საკითხებთან დაკავშირებით.
სტუდენტები, რომლებსაც სხვადასხვა გარემოების გამო წვდომა არ აქვთ ინტერნეტთან და ვერ ახერხებენ ონლაინ სწავლების რეჟიმში ჩართვას  უნივერსიტეტი მათ შესთავაზებს სწავლების ალტერნატიულ გზას, ინდივიდუალური გეგმით, რათა კანონმდებლობით დადგენილი წესით შეძლონ სასწავლო პროცესის დასრულება  გონივრულ ვადაში.
ბიზნესის მასტერკლასი Zoom-ში 25.04.2021
ბიზნესის მასტერკლასი Zoom-ში
2021 წლის 23 აპრილს, ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის ორგანიზებით,  ჩატარდა ბიზნესის მასტერკლასი Zoom-ში.
ჰუმანიტარული ფაკულტეტის სტუდენტთა, კურსდამთავრებულთა და აკდემიური პერსონალის საყურადღებოდ! 17.05.2021

Как известно, с 16 марта в университете ведется онлайн-обучение. Члены юридического факультета обсудили проблемы дистанционного обучения. Высказывались мнения о проведении промежуточных выпускных экзаменов весеннего семестра и онлайн-защите кандидатских диссертаций.
Студентам, которые не имеют доступа к Интернету из-за различных обстоятельств и не могут участвовать в режиме онлайн-обучения, университет предложит альтернативный способ обучения с индивидуальным планом завершения курса в разумные сроки.
26 ноября 2020 года прошла студенческая онлайн-конференция «Новейшие технологии и лекарства в медицине», организованная ассоци...