IYNI Training Programmes & Support ორგანიზებით, 2021 წლის 15 ივნისს, ჩატარდა ონლაინ სემინარი თემაზე: „ფსიქოლოგია და მშობელთა მხარდაჭერის პოტენციალი“
სემინარს ესწრებოდნენ: ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის ფსიქოლოგიის პროგრამის სტუდენტები.
ღონისძიება ჩატარდა IYNI Training Programmes & Support პროექტის ფარგლებში. IYNI არის სტრატეგიული კოორდინაციის პროექტი ჩრდილოეთ ირლანდიაში სხვადასხვა სახის ფსიქოლოგიური პროგრამების განსახორციელებლად. პროექტს რეგიონალურად მართავს ბავშვთა ეროვნული ბიურო (NCB) და ადგილობრივ დონეზე მას მხარს უჭერს ბავშვთა განვითარების ინტერვენციის კოორდინატორები (CDIC), დაფინანსებულია და მხარდაჭერილია ჩრდილოეთ ირლანდიის ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს მიერ.
სემინარს უძღვებოდა - ბრენდა რენცი, კლინიკური ფსიქოლოგი და ფსიქოანალიტიკოსი, აღზრდის ფსიქოლოგიის სპეციალისტი, შოტლანდია.

15 июня 2021 года, организованный IYNI Training Programs & Support, прошел онлайн-семинар на тему: «Психология и возможности родительской поддержки»
В семинаре приняли участие: Студенты психологической программы Гуманитарного университета.
Мероприятие прошло в рамках проекта IYNI Training Programs & Support. IYNI - это стратегический координационный проект по реализации различных психологических программ в Северной Ирландии. На региональном уровне управление проектом осуществляет Национальное бюро по делам детей (NCB), а на местном уровне при поддержке координаторов мероприятий по развитию детей (CDIC), финансируемых и поддерживаемых Министерством здравоохранения и социального обеспечения Северной Ирландии.
Семинар провела Бренда Ренц, клинический психолог и психоаналитик, специалист по педагогической психологии, Шотландия.
Регистрация первокурсников Тбилисского гуманитарного университета будет проходить с 6 сентября 2021 года по 17 сентября 2021 года....