თჰუ დაეხმარა მძიმე სოციალური მდგომარეობის ოჯახს 18.06.2018
თჰუ დაეხმარა მძიმე სოციალური მდგომარეობის ოჯახს
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის წარმომადგენლები 2018 წლის 2 მაისს ესტუმრნენ მძიმე სოციალური მდგომარეობის მქონე ერთ-ერთ ოჯახს ხაშურში. ამისათვის უნივერსიტეტში ორი თვის განმავლობაში გროვდებოდა სხვადასხვა სახის დახმარება (ტანსაცმელი, საბავშვო ნივთები და ა.შ.);  პარალელურად ორგანიზატორები ურთიერთობდნენ თბილისში მცხოვრებ იმ ოჯახებთან, რომლებმაც სურვილი გამოთქვეს გაჭირვებაში მყოფ ადამიანებს დახმარებოდნენ. გარდა ამისა, თჰუ-ის ბიუჯეტიდან გამოიყო თანხა, რითაც ამ ოჯახისთვის ნაყიდი იქნა საკვები პროდუქტები და საყოფაცხოვრებო ნივთები.
საქველმოქმედო ღონისძიებაში აქტიური მონაწილეობისთვის მადლობას ვუხდით თჰუ-ის სტუდენტური თვითმართველობის წევრებს - თათია ხვიბლიანს, მაიკო ქიშმარეიას,   მიხეილ ბიბილურსა და  ნაზი გაჯიევას.
ასევე განსაკუთრებულ მადლიერებას გამოვხატავთ იმ ოჯახების მიმართ, რომლებიც გულისხმიერად გამოეხმაურნენ საქველმოქმედო აქციას.