საქართველოს ბანკის შეთავაზება თჰუ-ს სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს!
საქართველოს ბანკი, თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ყველა მიმართულების III და IV კურსის სტუდენტსა და კურსდამთავრებულს სთავაზობს დასაქმებას შემდეგ პოზიციებზე:
- მცირე და საშუალო ბიზნესის (SME) დისტანციური ბანკირი (თბილისი) - https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/mcire-da-sashualo-biznesis-sme-distanciuri-bankiri-tbilisi-mi6ZVO
- მიკრო საკრედიტო ექსპერტი - თბილისი - https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/mikro-sakredito-eksperti-tbilisi-tbilisi-RoYnht
- დისტანციური მიკრო საკრედიტო ექსპერტი - თბილისი - https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/distanciuri-mikro-sakredito-eksperti-tbilisi-tbilisi-Sw3mPs
- საცალო ბიზნესის უმცროსი დისტანციური ბანკირი - https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/sacalo-biznesis-umcrosi-distanciuri-bankiri-tbilisi-6Atv2W
- დიჯიტალ სერვისების ოფიცერი - თბილისი - https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/dijital-servisebis-opiceri-tbilisi-tbilisi-NV6O4c
- მომხმარებელთა მხარდაჭერის მენეჯერი - https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/momxmarebelta-mxardacheris-menejeri-tbilisi-fDpkSf
- მოლარე-ოპერატორი (24 საათიანი სერვის ცენტრი) - თბილისი - https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/molare-operatori-24-saatiani-servis-centri-tbilisi-tbilisi-poti-batumi-HTTlYV