On April 22, 2021, an online workshop was held at the Faculty of Humanities with the professors of the Faculty 24.04.2021
On April 22, 2021, an online workshop was held at the Faculty of Humanities with the professors of the Faculty
On April 22, 2021, an online workshop was held at the Faculty of Humanities with the professors of the Faculty.
On April 23, 2021, at 19.00, organized by the Faculty of Economics, Business and Management, a business master class will be held by Zoom Meetings 12.04.2021
On April 23, 2021, at 19.00, organized by the Faculty of Economics, Business and Management, a business master class will be held by Zoom Meetings
The master class will be led by Giorgi Rukhadze, Head of Government Sector, Orient Logic, and Co-Founder of George Gray Winery. George'...
Tbilisi Humanitarian Teaching University will hold a seminar on May 16-17, 2021 on the topic: Basics and practical aspects of analytical chromatography (gas and high efficiency liquid chromatography) 11.04.2021
Tbilisi Humanitarian Teaching University will hold a seminar on May 16-17, 2021 on the topic: Basics and practical aspects of analytical chromatography (gas and high efficiency liquid chromatography)