1. დიპლომირებული სტომატოლოგის ერთსაფეხურიან საგანმანათლებლო პროგრამაზე:
ა) ლელა მწარიაშვილი - ასოცირებული პროფესორის თანამდებობაზე (მიმართულება - ქიმია, ქართულენოვან და რუსულენოვან პროგრამებზე).
ბ) ეთერ მუმლაძე - ასოცირებული პროფესორის თანამდებობაზე (მიმართულება - ქიმია, ქართულენოვან და რუსულენოვან პროგრამებზე).
გ) აზა რევიშვილი - ასოცირებული პროფესორის თანამდებობაზე (მიმართულება - შინაგანი დაავადებები, ქართულენოვან, რუსულენოვან და ინგლისურენოვან პროგრამებზე).
დ) ნათია რუსაძე - ასოცირებული პროფესორის თანამდებობაზე (მიმართულება - თერაპიურლი სტომატოლოგია, ქართულენოვან, რუსულენოვან და ინგლისურენოვან პროგრამებზე).
ე) მაია ბაჩიაშვილი - ასისტენტის თანამდებობაზე (მიმართულება - თერაპიურლი სტომატოლოგია, ქართულენოვან, რუსულენოვან და ინგლისურენოვან პროგრამებზე).
2. ვაკანტური დარჩეს შემდეგი აკადემიური თანმდებობები:
ა) ასოცირებული პროფესორის თანამდებობაზე (მიმართულება - შინაგანი დაავადებები, ქართულენოვან, რუსულენოვან და ინგლისურენოვან პროგრამებზე) ერთი საშტატო ერთეული.
საჯარო ლექცია თემაზე:  „თანამედროვე ევროპის კავშირის ფუნქციონირების სამართლებრივი ბაზის თაობაზე (სახელმწიფოთა გაწევრიანება/გასვლის სამართლებრივი პროცედურები)“ 11.11.2024
საჯარო ლექცია თემაზე: „თანამედროვე ევროპის კავშირის ფუნქციონირების სამართლებრივი ბაზის თაობაზე (სახელმწიფოთა გაწევრიანება/გასვლის სამართლებრივი პროცედურები)“
2024 წლის 12 ნოემბერს, 12:00 სთ-ზე თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის სააქტო დარბაზში გაიმართება სამართლის დოქტორის, პროფესორ დავით გეფერიძის საჯარო ლექცია თემაზ...

1. Для одноуровневой образовательной программы сертифицированного стоматолога:
А) Лела Мцариашвили - ассоциированный профессор (направление - химия, программы на грузинском и русском языках).
Б) Этер Мумладзе - ассоциированный профессор (направление - Химия, программы на грузинском и русском языках).
В) Аза Ревишвили - ассоциированный профессор (направление - Внутренние болезни, программы на грузинском, русском и английском языках).
Г) Натия Русадзе - ассоциированный профессор (направление - терапевтическая стоматология, программы на грузинском, русском и английском языках).
Д) Майя Бачиашвили - ассистент (направление - терапевтическая стоматология, программы на грузинском, русском и английском языках).
2. Следующие учебные заведения остаются вакантными:
А) Ассоциированный профессор (направление - внутренние болезни, программы грузинского, русского и английского языков) один сотрудник.
27 декабря в Тбилисском государственном университете имени Иване Джавахишвили состоится конференция «I студенческая конференция по н...