ჯანდაცვის ფაკულტეტის აკადემიური პერსონალის გადამზადება სწავლის შეფასების თანამედროვე მეთოდებში - OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა
4-8 აპრილს თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ჯანდაცვის ფაკულტეტის სტომატოლოგიის პროგრამის ხელმძღვანელი ასოც.პროფესორი ნინო აბაიშვილი და აფილირებული აკადემიური პერსონალი (მაია ბაჩიაშვილი,ლია მანია,ნათია რუსაძე),დაესწრო სერტიფიცირებულ ტრენინგს -შეფასების თანამედროვე მეთოდები სტომატოლოგიაში (OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა),რომელიც ჩატარდა თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტის უწყვეტი განათლების ცენტრში. ტრენინგი დააფინანსა თბილისის ჰუმანიტარულმა სასწავლო უნივერსიტეტმა.
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი მომავალშიც გეგმავს მსგავს აქტივობებს საკუთარი აკადემიური პერსონალის განვითარების მიზნით.
სამართლის საბაკალავრო პროგრამასა და დიპლომირებული სტომატოლოგის ერთსაფეხურიან საგანმანათლებლო პროგრამას მიენიჭა აკრედიტაცია 7 წლის ვადით!
სსიპ ,,განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრის" უმაღლესი საგანმანათლებლო პროგრამების აკრედი...
ვრცლადპირველკურსელთა რეგისტრაცია!
თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში პირველკურსელთა რეგისტრაცია იწარმოებს 2023 წლის 04 სექტემბრიდან 2023 წლის 08 სექტემბრის ჩათვლით...
ვრცლადთბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის პირველკურსელთა საყურადღებოდ!