ტრენინგი თემაზე: „სამეცნიერო-საგრანტო პროექტების მომზადება“.
2023 წლის 19 მაისს უნივერსიტეტის აკადემიური და მოწვეული პერსონალისთვის ჩატარდა ტრენინგი თემაზე: „სამეცნიერო-საგრანტო პროექტების მომზადება“. ტრენინგი ჩაატარა თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის კვლევებისა და განვითარების ცენტრის უფროსმა, ასოცირებულმა პროფესორმა მარინე შავლაყაძემ.
ტრენინგზე განხილული იქნა როგორც შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნულ სამეცნიერო ფონდში წარსადგენი კვლევით პროექტის, ასევე თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის მიერ, შიდა საგრანტო დაფინანსების სისტემის ფარგლებში გამოცხადებულ კონკურსში კვლევით პროექტის წარდგენის წესი და კრიტერიუმები.
აკრედიტაციის განახლებული სტანდარტები და კლასტერული აკრედიტაციის თანმდევი პროცესები
ვრცლად28 მაისს 19:00 საათზე გაიმართება ვებინარი თემაზე - 1918 წლის 26 მაისი: საქართველოს სახელმწიფოებრივი დამოუკიდებლობის გამოცხადება
გაცნობებთ, რომ ,,სამოქალაქო განათლების ცენტრისა“ და თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის ორგანიზე...
ვრცლადსაჯარო ლექცია თემაზე - „საქართველოს სახელმწიფო საზღვრის სამართლებრივი, გეოგრაფიული და პოლიტიკური ასპექტები (XX საუკუნე)“