ჯანდაცვის ფაკულტეტის აკადემიური პერსონალის გადამზადება სწავლის შეფასების თანამედროვე მეთოდებში  - OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა 13.04.2022
ჯანდაცვის ფაკულტეტის აკადემიური პერსონალის გადამზადება სწავლის შეფასების თანამედროვე მეთოდებში  - OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა
4-8 აპრილს თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ჯანდაცვის ფაკულტეტის  სტომატოლოგიის პროგრამის ხელმძღვანელი ასოც.პროფესორი ნინო აბაიშვილი და აფილირებული აკადემიური პერსონალი (მაია ბაჩიაშვილი,ლია მანია,ნათია რუსაძე),დაესწრო სერტიფიცირებულ ტრენინგს -შეფასების თანამედროვე მეთოდები სტომატოლოგიაში  (OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა),რომელიც ჩატარდა  თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტის უწყვეტი განათლების ცენტრში. ტრენინგი დააფინანსა თბილისის ჰუმანიტარულმა სასწავლო უნივერსიტეტმა.
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი მომავალშიც გეგმავს მსგავს აქტივობებს საკუთარი აკადემიური პერსონალის განვითარების მიზნით.