ჯანდაცვის ფაკულტეტის აკადემიური პერსონალის გადამზადება სწავლის შეფასების თანამედროვე მეთოდებში  - OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა 13.04.2022
ჯანდაცვის ფაკულტეტის აკადემიური პერსონალის გადამზადება სწავლის შეფასების თანამედროვე მეთოდებში  - OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა
4-8 აპრილს თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ჯანდაცვის ფაკულტეტის  სტომატოლოგიის პროგრამის ხელმძღვანელი ასოც.პროფესორი ნინო აბაიშვილი და აფილირებული აკადემიური პერსონალი (მაია ბაჩიაშვილი,ლია მანია,ნათია რუსაძე),დაესწრო სერტიფიცირებულ ტრენინგს -შეფასების თანამედროვე მეთოდები სტომატოლოგიაში  (OSCE - ობიექტურად სტრუქტურირებული კლინიკური გამოცდა),რომელიც ჩატარდა  თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტის უწყვეტი განათლების ცენტრში. ტრენინგი დააფინანსა თბილისის ჰუმანიტარულმა სასწავლო უნივერსიტეტმა.