პროექტი „ჩემი პროფესია პრაქტიკაში“ - თემა: „ჯანდაცვა ყველასთვის და ყველგან“
2019 წლის 6 აპრილს 13:00 სთ-ზე სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახური გეგმავს სტუდენტებთან შეხვედრას სახელწოდებით „ჩემი პროფესია პრაქტიკაში“. პროექტი მიზნად ისახავს სტუდენტებისათვის პროფესიული გამოცდილების გაზიარებას წარმატებული კარიერის დაგეგმვის კუთხით.
სტუდენტებს შეხვდება ჯანდაცვის ფაკულტეტის პროფესორი, მედიცინის მეცნიერებათა დოქტორი ქ-ნ ეკა სანიკიძე. შეხვედრა ეხმაურება ჯანდაცვის საერთაშორისო დღეს, სლოგანით - „ჯანდაცვა ყველასთვის და ყველგან“.
გთხოვთ, მობრძანდეთ საკონფერენციო დარბაზში (N15)
ვრცლადმობილობის წესით თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში გადმოსვლის მსურველთა საყურადღებოდ!
2021-2022 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის, მობილობის წესით, სტუდენტთა თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში გადმოსვლისა...
ვრცლადსამართლის ფაკულტეტის პროფესორ-მასწავლებელთა სამუშაო შეხვედრა ონლაინ რეჟიმში
2021 წლის 20 აპრილს სამართლის ფაკულეტეტზე ჩატარდა ონლაინ სამუშაო შეხვედრა პროფესორ-მასწავლებელთათვის. სამართლის ფაკულტეტის დეკანმა,...

Проект - Моя профессия на практике - Здравоохранение для всех и везде
6 апреля 2019 года в 13:00 в офисе поддержки студентов и развития карьеры состоится встреча со студентами под названием «Моя профессия на практике». Проект направлен на обмен профессиональным опытом со студентами в плане успешного планирования карьеры.
Студенты встретятся с профессором медицинского факультета, доктором медицинских наук Экой Саникидзе. Встреча проходит в соответствии с девизом Международного дня здоровья «Забота о здоровье для всех и везде».
Приходите в конференц-зал (N15).
детальноСправочник Давида Геферидзе, ассоциированный профессора юридического факультета THU - Международное воздушное право