2021 წლის 14-23 ივლისს, თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტზე, ონლაინ რეჟიმში შედგა საბაკალავრო ნაშრომების დაცვა.
სტუდენტებმა საბაკალავრო ნაშრომები წარმოადგინეს საჯარო, სისხლისა და კერძო სამართლის მიმართულებებით. კომისიის წევრების მიერ შესაბამისი წესის თანახმად შეფასდა ყველა ნაშრომის შესრულების ხარისხი.
დასასრულს, ფაკულტეტის დეკანმა - პროფ. ლია ჭიღლაშვილმა და სამართლის ფაკულტეტის კომისიის წევრებმა, პროფესორებმა - არჩილ ლორიამ, ლელა ნადიბაიძემ, ლალი ფაფიაშვილმა და ამავე ფაკულტეტის აფილირებულმა ასისტენტმა ნიკა დუდაშვილმა კურსდამთავრებულებს მიულოცეს სწავლის დასრულება და სამართლის ბაკალავრის ხარისხის მინიჭება.

14-23 июля 2021 года на юридическом факультете Тбилисского гуманитарного университета прошла онлайн-защита бакалаврских диссертаций.
Студенты представили кандидатские диссертации в области государственного, уголовного и частного права. Качество выполнения всех работ оценивалось членами комиссии согласно установленным правилам.
В заключение декан факультета - профессор Лия Чиглашвили и члены комиссии юридического факультета, профессора - Арчил Лориа, Лела Надибаидзе, Лали Папиашвили и Ника Дудашвили, аффилированный ассистент того же факультета, поздравили выпускников с выпуском и получили степень бакалавра права.