საუნივერსიტეტო საზოგადოების საყურადღებოდ! 15.12.2021
2021 წლის 20 დეკემბერს 19:00 საათზე, თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში იგეგმება სტრატეგიული გეგმის (2019-2025) შუალედური, 2019-2021 წლის სამოქმედო გეგმის შესრულების ანგარიშისა და 2022-2024 წლის სამოქმედო გეგმის განხილვა. შეხვედრა ჩატარდება დისტანციურად, პლატფორმა ზუმის მეშვეობით. გთხოვთ, დაესწროთ!
ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის ორგანიზებით, იმართება ონლაინ ვებინარი 04.04.2021
ეკონომიკის, ბიზნესისა და მართვის ფაკულტეტის ორგანიზებით, იმართება ონლაინ ვებინარი
ვებინარის მიზანია, სტუდენტებს განუვითაროს CV-ის და სამოტივაციო წერილის შედგენის თანამედროვე და გააზრებულ...
საახალწლო ღონისძიება თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის! 12.12.2019
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტი გილოცავთ დამდეგ შობა-ახალ წელს და გეპატიჟებათ სადღესასწულო საღ...

20 декабря 2021 года в 19:00 в Тбилисском гуманитарном университете запланировано обсуждение стратегического плана (2019-2025 годы), отчета о выполнении плана действий на 2019-2021 годы и плана действий на 2022-2024 годы. Встреча будет проходить через зум платформы. Пожалуйста, примите участие!
Образовательное агентство ELL приглашает студентов и выпускников на Международную образовательную выставку, которая состоится 28 февраля 2026 года с 12:00 до 18:00 в Т...
детальноС помощью THU в селе Меджврисхеви открылась красивая парк
Мы основали красивую парк в деревне Меджврисхеви. Их радость - это наш позвоночник. Данное направление эчивирбриона предполагает создание аналогичных источников в села...