მოწვევა საჯარო ლექციაზე 26.10.2022
მოგესალმებით კოლეგებო, როგორც თქვენთვის ცნობილია პერსონალურ მონაცემთა დაცვის სამსახური არის დამოუკიდებელი სახელმწიფო ორგანო, რომელიც ახორციელებს პერსონალურ მონაცემთა დამუშავების კანონიერების კონტროლს.
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის ორგანიზებით მიმდინარე წლის 27 ოქტომბერს 15:00 საათზე პერსონალურ მონაცემთა დაცვის სამსახური ჩვენი უნივერსიტეტის აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის ჩაატარებს საჯარო ლექციას „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის თემაზე“.
საჯარო ლექცია ჩატარდება ონლაინ რეჟიმში, TEAM-ის საშუალებით.
შეხვედრის ბმული
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a0779316004ec4e3da4e7495fa49db5ff%40thread.tacv2/1666075436640?context=%7b%22Tid%22%3a%2278ceb818-da9f-46a6-9f33-7edeeffddaf3%22%2c%22Oid%22%3a%220043877b-a988-4a70-bbc5-24bb39a08542%22%7d
საჯარო ლექცია თემაზე - „საქართველოს სახელმწიფო საზღვრის სამართლებრივი, გეოგრაფიული და პოლიტიკური ასპექტები (XX საუკუნე)“ 12.06.2020
საჯარო ლექცია თემაზე - „საქართველოს სახელმწიფო საზღვრის სამართლებრივი, გეოგრაფიული და პოლიტიკური ასპექტები (XX საუკუნე)“