ონლაინ ტრენინგი თემაზე - კვლევის შედეგების ანალიზისა და სტატიის მომზადების ასპექტები იმპაქტფაქტორიან ჟურნალებში გამოსაქვეყნებლად
პარასკევს 2 ოქტომბერს ჩატარდა ონლაინ ტრენინგი თემაზე - კვლევის შედეგების ანალიზისა და სტატიის მომზადების ასპექტები იმპაქტფაქტორიან ჟურნალებში გამოსაქვეყნებლად.
ტრენინგი ჩატარდა თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სამეცნიერო კვლევითი ცენტრისა და ხარისხის მართვის სამსახურის ორგანიზებით.
თბილისის ჰუმანიტარული სასწავლო უნივერსიტეტის სამეცნიერო კვლევითი ცენტრის ხელმძღვანელმა, პროფესორმა დავით ძნელაძემ ამომწურავად ისაუბრა სამეცნიერო სტატიების მომზადებისა და იმპაქტფაქტორიან ჟურნალებში გამოქვეყნების სირთულეებსა და მათი დაძლევის გზებზე.

Онлайн-тренинг по теме - аспекты анализа результатов исследований и подготовки статьи к публикации в импакт-журналах 05.10.2020
Онлайн-тренинг по теме - аспекты анализа результатов исследований и подготовки статьи к публикации в импакт-журналах
Студфест-2025 14.05.2025
Студфест-2025
6 мая этого года представители «Студфеста 2025» посетили Тбилисский гуманитарный университет. На информационной встрече гости подробно обсудили цели и зада...