2021 წლის 24 აპრილს ჰუმანიტარული ფაკულტეტის ორგანიზებით ჩატარდა საჯარო ლექცია თემაზე: ევოლუციური ფსიქოლოგიის საკითხები, Zoom პლატფორმის მეშვეობით. ლექციას უძღვებოდა დალი ბერეკაშვილი, ფსიქოლოგიის მეცნიერებათა დოქტორი, საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის ასოცირებული პროფესორი. შეხვედრაში მონაწილეობა მიიღეს, როგორც ფსიქოლოგიის საბაკალავრო პროგრამის პროფესორ-მასწავლებლებმა, ასევე, ამ სპეციალობის სტუდენტებმა და სხვა დაინტერესებულმა პირებმა. შეხვედრა მიმდინარეობდა ინტერაქტიულ რეჟიმში. ფაკულტეტი დიდ მადლობას უხდის ქალბატონ დალის საინტერესო და ინფორმატიული ლექციისთვის. ჰუმანიტარული ფაკულტეტი გეგმავს ახალ, საინტერესო და დარგისათვის აქტუალური ღონისძიებების ჩატარებას ახლო მომავალში.
ფონდი EVZ-ის და გერმანიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს ერთობლივი კონკურსი 24.03.2021
გაცნობებთ, რომ გერმანული ფონდი EVZ (Erinnerung, Verantwortung, Zukunft) გერმანიის საგარეო საქმეთა სამინი...

24 апреля 2021 года гуманитарный факультет организовал публичную лекцию на тему: «Проблемы эволюционной психологии» через платформу Zoom. Лекцию провел Дали Берекашвили, доктор психологических наук, ассоциированный профессор Грузинского института общественных дел. На встрече присутствовали профессора программы «Бакалавр психологии», а также студенты данной специальности и другие желающие. Встреча прошла в интерактивном режиме. Факультет благодарит г-жу Дали за интересную и информативную лекцию. В ближайшем будущем гуманитарный факультет планирует проводить новые интересные и актуальные мероприятия в данной сфере.
17 июня 2024 года в Тбилисском гуманитарном университете состоится международная конференция студентов и молодых ученых на тему: «Современ...