არ გამოტოვო, მიიღე მონაწილეობა! სტუდენტთა საერთაშორისო, ინტერდისციპლინური სამეცნიერო კონფერენცია
2023 წლის 22-23 აპრილს თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტი, სტრატეგიული კვლევების საერთაშორისო ინსტიტუტთან ერთად, სტუდენტთა საერთაშორისო პირველ ინტერდისციპლინურ სამეცნიერო კონფერენციას უმასპინძლებს.
კონფერენცია დისტანციურ ფორმატში, ინგლისურ ენაზე წარიმართება და მასში მონაწილეობას მიიღებენ ბაკალავრიატის, მაგისტრატურისა და დოქტორანტურის სტუდენტები, აკადემიის მეცნიერები, განმანათლებლები და მკვლევარები, მთელი მსოფლიოს მასშტაბით.
ბაკალავრიატის, მაგისტრატურისა და დოქტორანტურის სტუდენტებს, რომელთაც სურთ კონფერენციაზე თავიანთი ნაშრომების წარმოდგენა, 2023 წლის 19 თებერვლამდე შეუძლიათ გამოაგზავნონ აბსტრაქტები (მაქსიმუმ 350 სიტყვა) მითითებულ ბმულზე:
https://forms.gle/gYpHzgKX6oMdZXTR8
ხოლო, იმ სტუდენტებს, რომელთაც სურვილი აქვთ, დაესწრონ კონფერენციას, ნაშრომების წარმოდგენის გარეშე, შეუძლიათ რეგისტრაცია გაიარონ შემდეგ ბმულზე: https://forms.gle/iwXUtukdprwCZRYPA
მეცნიერებსა და განმანათლებლებს კი შესაძლებლობა აქვთ წარმოადგინონ საკუთარი მოსაზრებები და შეთავაზებები, როგორც კონფერენციის საპატიო მომხსენებლებმა, შესაბამისად მათ შეუძლიათ გამოაგზავნონ აბსტრაქტები, ინგლისურენოვან CV-სთან ერთად, შემდეგ ელ-ფოსტაზე: info.institute.strategic.research@gmail.com სათაურში “Conference – Keynote Speech” მითითებით.
დეტალური ინფორმაცია ხელმისაწვდომია შემდეგ ბმულზე: https://bit.ly/3kf3mSC
ვრცლადტრენინგი - კლასტერულ აკრედიტაციაზე, პროგრამების დარგობრივ მახასიათებლებზე, სწავლის შედეგების ჩამოყალიბებასა და შეფასებაზე
თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერისტეტში ჩატარდა ორ დღიანი ტრენინგი: კლასტერულ აკრედიტაციაზე, პროგრამების დარგობრივ მახასიათებლებზე, სწ...

1-я Международная студенческая междисциплинарная научная конференция 16.01.2023
22-23 апреля 2023 года Тбилисский гуманитарный университет совместно с Международным институтом стратегических исследований проведет первую студенческую международную междисциплинарную научную конференцию.
Конференция пройдет в дистанционном формате, на английском языке, в которой примут участие студенты бакалавриата, магистратуры и докторантуры, ученые, преподаватели и исследователи со всего мира.
Студенты бакалавриата, магистратуры и докторантуры, желающие представить свои труды на конференции, могут отправить тезисы (максимум 350 слов) до 19 февраля 2023 г. по следующей ссылке: https://forms.gle/gYpHzgKX6oMdZXTR8
Те студенты, которые желают посетить конференцию без представления докладов, могут зарегистрироваться по следующей ссылке: https://forms.gle/iwXUtukdprwCZRYPA
Ученые и преподаватели имеют возможность представить свои предложения в качестве почетных докладчиков конференции. Соответственно, они могут отправить тезисы вместе с CV на английском языке, по следующей электронной почте: info.institute.strategic.research@gmail.com со ссылкой на тему «Conference – Keynote «Speech».