სტუდენტთა III საერთაშორისო, ინტერდისციპლინური, სამეცნიერო კონფერენცია 07.08.2025
2025 წლის 20 ნოემბერს თბილისის ჰუმანიტარული უნივერსიტეტის სტუდენტთა მხარდაჭერისა და კარიერული განვითარების სამსახურისა და სტუდენტთა თვითმმართველობის ორგანიზებით გაიმართება  სტუდენტთა III საერთაშორისო, ინტერდისციპლინურ სამეცნიერო კონფერენცია.
სტუდენტთა საერთაშორისო კონფერენცია ჩატარდება  ჰიბრიდულ რეჟიმში, მასში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ ბაკალავრიატის,  მაგისტრატურის, დოქტორანტურის სტუდენტებსა და ახალგაზრდა მკვლევარებს.
სამუშაო ენა ქართული და ინგლისური, ყველა მონაწილეს გადაეცემა სერტიფიკატი, ხოლო ნაშრომი გამოიცემა ბეჭდური სახით.
თეზისის გაფორმების მოთხოვნები:
1. თეზისი იგზავნება ორ ენაზე - ქართულად და ინგლისურად (გთხოვთ, ყურადღება მიაქციოთ ინგლისური ტექსტის ხარისხს!)
გთხოვთ, თეზისები გადმოაგზავნოთ 2025 წლის 10 ნოემბრამდე,  ელექტრონული ფოსტის შემდეგ მისამართზე: lika.chig@yahoo.com
ლია ჭიღლაშვილი  - მობ. 5 77 77 80 24
კონფერენციის რეგისტრაციისთვის ეწვიეთ სარეგისტრაციო ბმულს
https://forms.gle/d4knBveUTLBQJiyd6
კლასტერული აკრედიტაცია და თემატური ანალიზი საქართველოში 28.06.2021
კლასტერული აკრედიტაცია და თემატური ანალიზი საქართველოში
განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრისა და ევროკავშირის დაძმობილების პროექტის „ხარისხის უზრუნველყოფისა და კვალიფიკაციების...

III Международная междисциплинарная научная конференция студентов
20 ноября 2025 года Служба поддержки студентов и развития карьеры и Студенческое самоуправление Тбилисского гуманитарного университета проведут III Международную междисциплинарную научную конференцию студентов.
Международная студенческая конференция пройдет в гибридном формате, в ней смогут принять участие студенты бакалавриата, магистратуры, докторанты и молодые исследователи.
Социальные науки (бизнес, юриспруденция и психология);
Туризм;
Рабочие языки конференции – грузинский и английский. Всем участникам будет выдан сертификат, а работа будет опубликована в печатном виде.
Требования к оформлению тезисов:
Тезисы представляются на двух языках – грузинском и английском (обратите внимание на качество английского текста!)
Формат страницы – А4;
Объем тезисов – 350 слов;
Поля страницы со всех сторон – 2 см;
Шрифт: грузинский текст – Sylfaen (кегль 11), английский – Times New Roman (кегль 12);
Интервал – 1 (одинарный);
Абзац – 0,5 см;
Название (жирный, кегль 14), через один пробел – имя, фамилия автора, название вуза/степень/ученая степень, звание (жирный, кегль 10);